SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
telefon: 516 00 88 85

Aktualności

Strona głównaAktualności

Informacja dla Pacjentów COVID 19

Sytuacja zaskoczyła nas wszystkich. Ze względu na panującą pandemie, zmuszeni byliśmy tymczasowo zamknąć gabinet. Wszyscy początkowo myśleliśmy, że potrwa to góra miesiąc. Czas ten jednak minął i nie można powiedzieć by było choć trochę lepiej.

Ostatnio słyszymy, że musimy przyzwyczaić się do życia z wirusem. Boli głowa od sprzecznych informacji, skrajnie różnych, co do powagi sytuacji. W tym wszystkim jednak pewne jest to, że pacjenci potrzebują opieki swoich lekarzy dentystów.

Przygotowujemy się więc do otwarcia naszej placówki. Wytycznych, które należy przestrzegać jest dużo. Jesteśmy w trakcie opracowywania procedur, które zapewnią maksimum bezpieczeństwa dla naszych pacjentów jak i pracującego personelu. Musimy również zgromadzić odpowiedni sprzęt ochrony osobistej, co w obecnym czasie jest utrudnione. Nie umiemy podać dokładnej daty otwarcia gabinetu ale chcemy zapewnić, że nie siedzimy bezczynnie. Obserwujemy doniesienia o panującej sytuacji i od niej również uzależniamy termin powrotu do pracy.

Tutaj znajdziecie listę gabinetów czynnych w tym trudnym czasie. https://pts.net.pl/gabinety/
Do szybkiego zobaczenia:)

Umów się na wizytę!

Skorzystaj z prostego formularza ON-LINE
lub ZADZWOŃ do nas!